Współpraca

 

Współpraca handlowa. 

Jesteśmy świadomi, że to właśnie hurtownie i księgarnie odgrywają (a przynajmniej powinny) najważniejszą rolę w upowszechnianiu książek, dlatego proponujemy Państwu nawiązanie bezpośredniej współpracy z naszym wydawnictwem. Warunki współpracy, jakie oferujemy, powinny być satysfakcjonujące dla obu stron. Szczegółowe zasady współpracy możemy uzgodnić indywidualnie.

Staramy się ułatwiać naszym odbiorcom dotarcie do naszych publikacji, dostarczając im, w miarę naszych możliwości i ich możliwości, plakaty, ulotki, zakładki i inne materiały.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Aby zamówić nasz aktualny katalog lub uzyskać informację o warunkach współpracy, skontaktuj się  z działem sprzedaży pod adresem mailowym info@nowik.com.pl lub telefonicznie 774543604

 

Współpraca z grafikami, plastykami

Nawiążemy współpracę z grafikami plastykami w zakresie projektowania okładek, ilustracji czy składu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie przykładowych prac i kontakt na adres mailowy: praca@nowik.com.pl

 

 

Strony internetowe

Prowadzisz ciekawą stronę internetową, bloga, profil na Fb? Potrzebujesz nagród dla czytelników? Poszukujesz nagród w konkursie? Czekamy na maila od Ciebie: biuro@nowik.com.pl

 

 

Oferta pracy !!!

Poszukujemy osób chętnych do sprzedaży książek. Osoba zainteresowana powinna prowadzić własną działalność gospodarczą. Oferujemy: dogodne warunki współpracy i atrakcyjną prowizję od sprzedaży.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: praca@nowik.com.pl