Druk na zamówienie

Debiuty

Czy wiesz, że wielu znanych pisarzy, i to światowej sławy, z własnej kieszeni sfinansowało wydanie swojej pierwszej książki? Być może bez tej decyzji, kto wie, może w ich odczuciu bardzo ryzykownej, nigdy nie poznalibyśmy twórczości takich indywidualności literackich, jak Rudyard Kipling, Mark Twain, Edgar Allan Poe czy Lewis Caroll! Czasem niewielka inwestycja w wydanie swojej pierwszej książki może na zawsze odmienić Twoje życie. Skontaktuj się z nami, pomożemy w opublikowaniu proponowanych przez Ciebie materiałów, stawiamy rozsądne warunki, nietrudne do przyjęcia. Pamiętaj, warto się nad tym zastanowić, bo ten umiarkowany koszt może sprawić, że staniesz się autorem pozycji chwalonej przez czytelników.

 

Książki rodzinne

Wspomnienia są takie ulotne! Odchodzą nasi bliscy – pokolenia, które mogłyby uzupełnić Twoją wiedzę o rodzinie i jej losach, często bardziej fascynujących niż te ukazywane w książkach i filmach. Czy nie spotkałeś się z tym, że Twoje dzieci pytają o dzieje rodziny, o to, „kim była ta pani w kapeluszu z piórami na tle starej kamienicy?”, czy „ten pan w mundurze lotnika?”, a Ty masz już pewne wątpliwości, i obawiasz się, że Twoje dzieci daremnie będą się starać o rekonstrukcję dawnych wydarzeń? Czyż nie uważasz, że warto je opisać, wzbogacić fotografiami rodzinnymi i wydać, aby potomni mogli w każdej chwili zajrzeć do Księgi Rodzinnej i pomyśleć o odległych czasach i miejscach, o rodzinie, której zawdzięczają swoją tożsamość. Odpowiesz, że w dobie, kiedy każdy ma komputer, potrafi napisać tekst, wstawić zdjęcia, możesz sam tego dokonać. Nawet wydrukujesz sobie na drukarce. Ale czy będzie to pamiątka godna Twoje rodziny? Dawniej albumy fotografii rodzinnych oprawiano w safianową skórę, co było potwierdzeniem ich wartości – dziś tę rolę odegra wydanie książkowe ilustrowanych wspomnień. Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci w tej ważnej sprawie!

 

Monografie, publikacje jubileuszowe

Czy Twoja miejscowość, szkoła, firma ma już swoją monografię? Warto ją fachowo przygotować, zanim najstarsi pamiętający fakty i godnych pamięci ludzi nie odejdą. Zbierz materiały, a my pomożemy Ci je opracować i wydamy. Wielu już to zrobiło – nie dopuść do sytuacji, gdy na przykład na spotkaniu burmistrzów czy dyrektorów otrzymujesz od znajomego efektownie wydaną monografię , a Ty nie możesz się zrewanżować tym samym!

 

Spełniamy marzenia

Kiedyś w dzieciństwie bardzo żałowałem, że nie mam gry planszowej o naszym województwie. W 2011 roku spełniłem swoje postanowienie – i powstała gra „Wszystkie drogi prowadzą do Opola”. Ta ciekawa, świetnie opracowana gra pomaga, w trakcie wciągającej zabawy, poznać województwo opolskie. Czyż podobna gra, efektowna, skupiająca uwagę, a jednocześnie posiadająca walory poznawcze, nie byłaby doskonałym pomysłem na unikalny gadżet Twojego regionu? Czy Twoja firma nie chciałaby mieć gry opisującej jej dbałość o zachowanie wymagań ekologii? A jeśli nie gra, to może książka poświęcona konkretnej tematyce, domenie wymagającej szerszego poznania. W roku 2012 wydaliśmy na zlecenie publikację Co szumi w stawie. Naszym zadaniem było napisanie jej wedle swojego pomysłu, stworzenie stosownych, atrakcyjnych ilustracji. Zyskała sobie pełną aprobatę zleceniodawcy. Nagraliśmy także audiobook.

http://www.youblisher.com/p/797784-/

Do książki powstała także promującą ją Kolorowanka Co szumi w stawie.

 

Nie wahaj się. Podziel się swymi marzeniami, a my dołożymy wszelkich starań, by je spełnić.

 

Publikacje pokonferencyjne

Konferencja, i co potem? Często materiały przygotowywane z takim nakładem pracy, chwalone w czasie konferencji, skazane są na zapomnienie. Nie pozwól, by wspominano: „Tak, to był rzeczywiście wspaniały wykład, ale już nie pamiętam, gdzie i przez kogo wygłoszony”. Promuj swoje inicjatywy, chwaląc się dokonaniami, naprawdę warto!

Wydaj materiały pokonferencyjne w postaci książki. Nadamy ISBN i pomożemy rozesłać egzemplarze obowiązkowe do bibliotek, wstawimy na stronę księgarni tropy.pl do sprzedaży, dzięki czemu Twój trud i osiągnięcia będą docenione przez czytelników. A uczestnicy konferencji będą mogli w każdej chwili powrócić do problematyki, która ich wówczas zainteresowała.